Potępiona przez świat
Wróciłam...
Notatkę dodano:2019-02-13 21:10:01

Naprawdę dziwnie jest wrócić. Nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze czasem zagląda i nie wiem czy ta notatka dotrze do jakiejkolwiek duszy ale mimo to piszę. Choćbym miała zostać tu sama i czekać aż ktoś zajrzy będę aktywna i postaram się pisać nowe notatki. 

Od momentu kiedy byłam tu ostatnio wiele się u mnie zmieniło, mogę chyba nawet stwierdzić, że w tym czasie zmienił się świat. Ja dorosłam, zaczęłam inaczej widzieć rzeczywistość, stałam się lemingiem robiącym to, co musi. Nie porzuciłam oczywiście tego, co lubię i mimo wszystko zawsze znajdę czas żeby zająć się tym, co mnie pasjonuje i uspokaja czy odpręża. Zmieniło się też to, że jak większość ludzi jestem ciągle wgapiona w ekran telefonu i panikuję jeśli pada mi bateria i nie mam jej jak naładować. Nie ma dnia żebym nie odwiedziła Instagrama czy YouTube. 

Aktualnie jednak mówiąc o czasie rzeczywistym staram się nadrabiać seriale, których nie widziałam lub obejrzałam jakieś pojedyncze odcinki. Teraz są to Herosi. 

Teraz po tych kilku latach widzę, że gdzieś tam brakowało mi tej strony. Mimo wszystko wierzę w to, że ta notatka do kogoś dotrze, że ktoś tu jeszcze bywa.

Tak czy inaczej, witam ponownie wszystkie Dusze :)

« Powrót na blog

Skomentuj
Nick(wymagany)

Moi krewniacy

Moje linki

Blog przekleci.pl. Ta strona jest nieoderwalna czescia serwisu www.przekleci.pl 2019