Potępiona przez świat
Wróciłam...
Notatke dodano:2019-02-13 21:10:01

Naprawdę dziwnie jest wrócić. Nie wiem czy ktokolwiek tu jeszcze czasem zagląda i nie wiem czy ta notatka dotrze do jakiejkolwiek duszy ale mimo to piszę. Choćbym miała zostać tu sama i czekać aż ktoś zajrzy będę aktywna i postaram się pisać nowe notatki. 

Od momentu kiedy byłam tu ostatnio wiele się u mnie zmieniło, mogę chyba nawet stwierdzić, że w tym czasie zmienił się świat. Ja dorosłam, zaczęłam inaczej widzieć rzeczywistość, stałam się lemingiem robiącym to, co musi. Nie porzuciłam oczywiście tego, co lubię i mimo wszystko zawsze znajdę czas żeby zająć się tym, co mnie pasjonuje i uspokaja czy odpręża. Zmieniło się też to, że jak większość ludzi jestem ciągle wgapiona w ekran telefonu i panikuję jeśli pada mi bateria i nie mam jej jak naładować. Nie ma dnia żebym nie odwiedziła Instagrama czy YouTube. 

Aktualnie jednak mówiąc o czasie rzeczywistym staram się nadrabiać seriale, których nie widziałam lub obejrzałam jakieś pojedyncze odcinki. Teraz są to Herosi. 

Teraz po tych kilku latach widzę, że gdzieś tam brakowało mi tej strony. Mimo wszystko wierzę w to, że ta notatka do kogoś dotrze, że ktoś tu jeszcze bywa.

Tak czy inaczej, witam ponownie wszystkie Dusze :)

a46426fcc2e1ec4d899d843fb3117749.jpeg

Brak komentarzy
Jest tu ktoś żywy?
Notatke dodano:2017-04-26 19:27:59

Zajrzałam tu w poszukiwaniu... w sumie to kogokolwiek. Zastanawiałam się czy ktoś w ogóle tu jeszcze zagląda. Czat chyba umarł, tylko kilka nowych wpisów w notatkach lecz poza tym ani śladu żywej duszy. Mam wrażenie, że portal powoli umiera, co jest smutne, bo to jedyna strona, na którą jednak zdarza mi się zaglądać. Czy ktoś tu jeszcze żyje?

9f202d8f32a67a3424ec272e30b0e554.jpeg

Brak komentarzy
Cierpienie
Notatke dodano:2015-03-08 00:42:05

Przekonałam się, że przyjaźń to tylko bajka i w rzeczywistości nie istnieje... 
Rodzice nie kochają swoich dzieci.
Miłość powoduje cierpienie, osłabia. Kochanie sprawia, że jest się słabszym.
Tak więc nie powinniśmy kochać. Nie powinniśmy czuć, uczucia nie powinny istnieć. Nie powinniśmy ufać, bo wcześniej czy później i tak skończy się to cierpieniem. 

Ostatnio wszyscy mnie zostawiają, ranią. Osoby, które uważałam za przyjaciół, którym ufałam, które były dla mnie wszystkim okazały się być inne niż się wydawały, przeknałam się, że tak naprawdę ich nie znałam. Nie spodziewałabym się, że mogą mnie tak po prostu zostawić. 

Przez to już nigdy nikomu nie zaufam, będę trzymała każdego na dystans, nikogo nie wpuszczę do swojego świata. 


Komentuj(3)
Change
Notatke dodano:2015-02-26 15:17:25

Ostatnio zauważyłam, że ostatnie wydarzenia w moim życiu dość mocno na mnie wpłynęły. Zmieniłam się... Wesoła, wiecznie uśmiechnięta ja, umarła, teraz moja dusza jest czarna i zmaga się z cierpieniem. Zagubiłam się z bezradności, bólu, ciemności... Nie wiem kompletnie co mam zrobić lecz prawdopodbnie zacznę od zmiany siebie. Spróbuję się wczuć w to kim jestem teraz, zapominająć o przeszłości, a także o przyszłości, być tu i teraz. Jedyne do czego muszę wrócić to czerń i melancholia. Czyli właściwie to co pierwotnie mnie ukształtowało. Jeśli zrozumiem moją prawdziwą naturę, zrozumiem także siebie...


Brak komentarzy
Nadzieja pośród ciemności
Notatke dodano:2015-02-25 20:18:39

Tak więc jestem... Dlugo mnie tu nie było, jednak postanowiłam wrócić. Może nie będę pisać opowiadań, przynajmniej na razie ale postanowiłam prowadzić pamiętnik, w który mam nadzieję pomoże uporządkować moje myśli, a co za tym idzie wróce do normy psychicznej...


Brak komentarzy

Moi krewniacy

Moje linki

Blog przekleci.pl. Ta strona jest nieoderwalna czescia serwisu www.przekleci.pl 2019